Kim jestem?

Jestem Wirtualną Asystentką. Innymi słowy jestem kreatywną maszyna montująca, która przetwarza pomysły na skuteczne działania w sieci. Wspólnie określamy cele i zadania niezbędne w realizacji projektu dzięki czemu mam możliwość reagowania na każdym etapie działania, także zarządzania sytuacjami kryzysowymi.

Do kogo kieruje swoje usługi?

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub osoby prowadzące średnie i małe działalności, specjaliści i freelacerzy,blogerzy,infueserzy.

Kiedy przedsiębiorcy korzystają z moich usług?

1.Chcą oddelegować swoje zadania, które w ich odczuciu są tzn. „niską stawką godzinową”, w tym czasie mogą skupić się na zadaniach, które generują dla nich największe zyski.
2. Osoby które mają bardzo dużo zadań i ambitne cele, tym samym chętnie oddelegują część zadań związanych z social mediami i prowadzeniem strony WWW.
3. Przedsiębiorcy, którzy nie chcą zatrudniać kolejnego pracownika stacjonarnego, oszczędzają dzięki temu na kosztach pracowniczych, często nie widocznych.
4. Poszukują pracownika, który stawia na niestandardowe rozwiązania i do każdego zadania podchodzi z wielką pasją

Jakie umiejętności posiada pracownik z pasją?

jestem osobą wszechstronną –posiadam wiedzę i umiejętności z zakresu social mediów,prowadzenia strony www i nie tylko

– Jestem osobą samodzielną- wszystkie zadania wykonuje samodzielnie, nie musisz mnie szkolić w zakresie usług ,które oferuje
– Pracuję w roboczogodzinach– płacisz mi tylko za przepracowany czas.
– Jestem bardzo responsywna– to znaczy, że szybko odpowiadam na e-maile i reaguje w sytuacjach kryzysowych
– jestem doradcą, motywatorem i kreatorem pomysłów dla usługobiorców.

Dlaczego warto skorzystać z usług pracownika z pasja?

Wyróżniam się wśród innych pracowników zdalnych pasja w zgłębianiu wiedzy, precyzją i wielozadaniowością, moje pomysły przyciągają nowych klientów.