Nobody, Nikt, czy też żaden nick name. Po prostu postać, jestem Każdym. Janem Kowalskim. Artystą. Jeśli zajdzie potrzeba to i bezdomnym.

Czym się zajmuję? Dbam o Twój biznes. Każesz zadzwonić do Twoich pracowników i pogadać? ROBIĘ TO!

Mam sprawdzić cierpliwość oraz dobre wychowanie Twojego personelu? ZAŁATWIONE!

– Dla Ciebie moje personalia nie są istotne. Dlatego jedyny nasz kontakt ma miejsce tutaj. Żadne pisanie na maile, zero kontaktu przez telefon.

– Tak samo jak Twoi pracownicy nie wiedzą kim ja jestem Ty też nie wiesz. Zlecasz mi zadanie ja mam je wykonać.

– Bądź przygotowany konkretnie z tym czego oczekujesz! Nie zawsze mam czas pomagać Ci i podpowiadać jak poddać weryfikacji personel. Ty sam widzisz lub odczuwasz luki. Więc sam sprostaj temu by Twoje zadanie jakie mi zlecisz było w 100% dla Ciebie zadowalające.

– Najlepiej stwórz coś w rodzaju ankiety o ile nie masz gotowej a ja krok po kroku zweryfikuję ich treść.

– Może obnażę błędy personelu, może dam Ci powody do dumy.

Nie dowiemy się tego do czasu kiedy nie poddamy testom Twoich pracowników. Uważaj by nie wpaść na mnie i samemu nie zostać ofiarą zabawy w Tajemniczego Klienta. Takie przypadki też już miałem.

Cena 15 zł dotyczy maksymalnie trzech połączeń telefonicznych. Ty ustalasz jak ma przebiegać rozmowa i co mam sprawdzić lub na co kłaść nacisk podczas rozmowy. 

__________________________________________________________________________________________________

Pozostałe usługi masz już jako TOWAR EKSTRA więc sprawdź sam co Ciebie interesuje. Jeśli masz coś specjalnego dla mnie, pisz może podejmę się tematu jeśli się dogadamy na właściwym FINANSOWO poziomie ?

“TAJEMNICZY KLIENT” Kim jest?   – CZYLI KILKA SŁÓW O MNIE…

 

Tajemniczy klient, czyli JA ? mogę zostać kim chcesz. Na czym będzie polegać moja praca?

Moje metody opierają się na subiektywnej ocenie i wnikliwym wejściu w interakcję z Twoim personelem lub pracownikiem którego dotyczy sprawa. Może to być wizyta w sklepie i zapoznanie się z ogólną sytuacją wśród personelu.

Wizyta w Banku? Nie ma sprawy, jeśli jesteś dyrektorem placówki ?

Zanim przystępuję do zadania skrupulatnie poznaję schemat Twojej działalności. By znależć możliwości szerszego rozeznania tematu jak i samej wiedzy czy wychowania Twojego zespołu lub personelu.

Większość zadań realizuje na podstawie wcześniej opracowanego scenariusza, lub czasem są to całkiem spontaniczne testy jakim poddaje osobę lub osoby.

Dlatego że jestem NIKIM jestem Każdym. W związku z tym cała struktura AUDYTU może dotyczyć ocen demograficznych, społecznych jak i wszelkiego innego rodzaju potrzebnych Tobie do ustalenia zagadnień w zakresie staranności jak i pracy personelu.

Podejmuję się też zadań długoterminowych, w tym praca w Twojej firmie. By pozyskać informacje o bezpieczeństwie jakie panuje w miejscu pracy.

Łatwość zdobywania zaufania i szybkiego wchodzenia w korzystne relacje wzmacnia moją pozycję dając wgląd w sfery bardziej głębokie a mogącej w przyszłości zachwiać bezpieczeństwem Twojego biznesu.

 

Jeżeli Twoja sprawa dotyczy zupełnie czegoś innego. To napisz o tym w wiadomości prywatnej.